pakan1

امروز : سه شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۴۸
مدیر منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد:

۶۶ هزار تن کالا امسال از بندر امیرآباد صادر شد

چالوس نیوز | مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۶۶ هزار تن کالا از بندر امیرآباد به مقصدهای مختلف صادر شده است.
۶۶ هزار تن کالا امسال از بندر امیرآباد صادر شد
سه شنبه | ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۱۲:۲۷ |
کد خبر : ۲۴۷ |
انتخاب سردبیر

سیاوش رضوانی با بیان اینکه سال گذشته، سال موفقیت های این بندر در اقتصاد منطقه و کشور بوده است از رشد ۱۵۴ درصدی صادرات و همچنین جهش بیش از ۲ برابری ترانزیت خارجی کالا از آغاز سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

رضوانی افزود: در ۲۳ روز گذشته از سال جاری، میزان صادرات کالا را  ۶۶ هزار و ۹۴۸ تن عنوان کرد که این میزان رشد ۱۵۴ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می دهد.

وی همچنین میزان ترانزیت خارجی از بندر امیرآباد را دو هزار و ۱۷۴ تن بیان کرد و گفت: این مقدار در مقایسه با ۷۰۲ تن کالا در سال گذشته نیز ۲۱۰ درصد رشد داشته است.

مدیر بندر امیرآباد با اشاره به اینکه در ۲۳ روز گذشته میزان تخلیه و بارگیری کالا با رشد ۸ درصدی در مقایسه با مدت مشابه پارسال به ۲۹۴ هزار و ۴۷۸ تن رسیده است، اظهار داشت: از این میزان ۷۶ درصد سهم واردات، ۲۳ درصد صادرات و مابقی آن ترانزیت خارجی را شامل می شود.

رضوانی در پایان ابراز امیدواری کرد در سال مزین به نام «جهش تولید» و با حمایت های همه جانبه مدیران ارشد سازمان بنادر و دریانوردی و استانی بتوانیم رویه رشد صادرات و واردات کالا را در بندر امیرآباد حفظ کنیم و با برنامه ریزی های مدون تا پایان سال جاری شاهد ارتقاء بیش از پیش فعالیت های اقتصادی این بندر باشیم.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

اخبار چالوس

اخبار ایران

اخبار مازندران

نماینده مجلس