امروز : چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۴
دادستان چالوس خبر داد:

آزاد سازی ۱۵ هزار و ۲۰۰ متر ساحل در چالوس

چالوس نیوز - دادستان شهرستان چالوس از آزاد سازی 15 هزار و 200 متر طول از نوار ساحلی از مجموع 16 هزار متر در این شهرستان خبر داد.
آزاد سازی 15 هزار و 200 متر ساحل در چالوس
یکشنبه | ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۰:۱۸ |
کد خبر : ۲۱۴ |
انتخاب سردبیر

شهرام شیخ عباسی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: چالوس شهرستان است اما خدمات ملی ارائه می دهیم و نیازمند نگاه ویژه مسئولان کلان و اختصاص امکانات بیشتر است

وی ادامه داد : چالوس جزو شهرستان های توریستی است و به علت اینکه محور ارتباطی ۳ استان می باشد اهمیت ویژه ای دارد و با شروع فصل بهار و تابستان، گردشگران و مسافران داخلی و خارجی زیادی وارد شهرستان می شود.

دادستان شهرستان چالوس اظهار داشت : درست است که از لحاظ قانون یک شهرستان است ولی باید خدمات ملی ارایه کنیم و از کمبود نیرو و امکانات رنج می بریم که نیازمند نگاه ویژه مسئولان استانی و ملی هستیم.
شیخ عباسی بیان داشت : به دلیل حضور گردشگران و مسافران و اضافه شدن جمعیت  در مبحث بهداشت و درمان و دارو و ارایه خدمات بهداشتی و زباله و امثالهم دچار چالش هستیم و به همین میزان هم باوجود مسافرین و مجموعه های تفریحی و توریستی، در مبحث امنیت و آسیب های اجتماعی دارای مشکلات هستیم.
شیخ عباسی گفت: ۱۶ کلیومتر نوار ساحلی در چالوس داریم که ۱۵ کیلومتر و ۲۰۰ متر آن آزاد شده است و ۸۰۰ متر نوار باقی مانده هم در اختیار افراد حقوقی و حقیقی است که برخی از آنها هم  احکام آزادسازی برایشان صادر شده است و به زودی اجرا خواهد شد.
دادستان چالوس بیان داشت: سرقت از دغدغه های اساسی و مهم مردمی است که مناطق جرم خیز منطقه را تفکیک کرده ایم و نیازمند کارهای فرهنگی مشترک توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، شهرداری ، پایگاههای بسیج و تبلیغات اسلامی است تا در نقاط آلوده و جرم خیز موفق به فرهنگ سازی و کنترل جرم شویم و پیشگیری های لازم انجام شود.
شیخ عباسی درخصوص مباحث زیست محیطی گفت: کشتارگاه سنتی چالوس با ساختار سنتی بیش از ۴۰ سال از مواضع ضعف زیست محیطی شهرستان چالوس بود که با ورود و برخورد قاطع دادستانی معضلات آن حل شد و سر ریز نشدن خونآبه به رودخانه و دریا و از بین رفتن بوی تعفن و پساب و دیگر مشکلات بهداشتی آن از عمده مطالبات مردمی در این مورد بود که دادستانی با حمایت از مردم و در راستای حفظ حقوق بهداشتی و سلامت مردم منطقه پیگیری های لازم را انجام داد.
وی ادامه داد :  دفع زباله در منطقه جنگلی بالای نواب  صفوی چالوس توسط شهرداری بعلت نبود کارخانه زباله سوز و یا بیوگاز، از معضلات اساسی ما است که فعلا تا راه اندازی زباله سوز شهرستان همجوارمان در نوشهر، الزاماتی را برای شهرداری و محیط زیست ایجاد کرده ایم  تا رعایت کنند.
دادستان چالوس از تلاش و پیگیری های مهرداد خزایی پول رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چالوس در برخورد قاطع با متجاوزان به منابع ملی قدردانی کرد و گفت:هیچ تعارفی با متخلفین و متجاوزین به منابع ملی نداریم و افراد هیچ تفاوتی برای قوه قضا نخواهند داشت و اهل پذیرفتن سفارشهای احتمالی نیستیم و همچنان با جدیت تمام به این مسیر ادامه خواهیم داد و قانون را اجرا می کنیم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

اخبار چالوس

اخبار ایران

اخبار مازندران

نماینده مجلس