امروز : چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۷
رئیس حوزه قضایی بخش مرزن آباد:

جاده کندوان پاسخگوی هجوم میلیونی مسافران نیست

چالوس نیوز - رئیس حوزه قضایی بخش مرزن آباد گفت: جاده کندوان پاسخگوی هجوم میلیونی مسافران نیست و یکطرفه شدن مسیر راحت ترین اقدام است که انجام می شود و این تبعاتی برای اهالی منطقه دارد.
 جاده کندوان پاسخگوی هجوم میلیونی مسافران نیست
یکشنبه | ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۰۹:۳۳ |
کد خبر : ۲۱۳ |
انتخاب سردبیر

فریدون خزایی اظهار داشت: از زمانی که حوزه قضایی بخش مرزن آباد تاسیس شد تا کنون ۹ هزار و۲۸۳ فقره وارد این حوزه قضایی شده که هشت هزار و ۳۲۰ فقره پرونده مختومه  و ۹۶۳ فقره پرونده نیز در حال رسیدگی قرار دارد.

وی ادامه داد: متوسط وقت رسیدگی به پرونده ها در این حوزه قضایی دو ماه است و از آنجایی که حدود ۸۰ کیلومتر جاده کندوان در این حوزه قضایی قرار دارد و حجم بالای مسافران و رهگذران این جاده پرونده های مختلفی را ایجاد می کند .

خزایی تصریح کرد: جمعیت بخش مرزن آباد ۲۱ هزار نفر ا بوده و این در صورتی است که بیش از ۶۰ درصد چارت اداری دادگاه بخش مرزن آباد خالی بوده و تنها دو قاضی در این دادگاه ارایه خدمت می دهند.

رئیس حوزه قضایی بخش مرزن آباد با عنوان اینکه شعبه دو در حوزه قضایی مصوب شده است اما فضای اداری برای راه اندازی آن نداریم گفت: یک قطعه زمین دو هزار و ۷۰۰ متری در انتهای بلوار مرزن آباد برای ساختمان اداری دادگاه تهیه شده و اکنون در حال ساخت است.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

اخبار چالوس

اخبار ایران

اخبار مازندران

نماینده مجلس