امروز : جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰
معاون استاندار مازندران تاکید کرد:

ضرورت توجه به کارهای محتوایی در پارک موزه مازندران

چالوس نیوز - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران خواهان توجه به مباحث و کارهای محتوایی و آثار فاخر در پارک موزه دفاع مقدس استان شد.
ضرورت توجه به کارهای محتوایی در پارک موزه مازندران
پنج شنبه | ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۰۹:۲۸ |
کد خبر : ۱۶۵ |
انتخاب سردبیر

علی نبیان در جلسه هیئت‌امنا و شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران با اشاره به افتتاح فاز اول پارک موزه دفاع مقدس استان بر لزوم کارکردن در حوزه محتوایی در فاز یک آن تأکید کرد و گفت: تلاش‌ها برای تکمیل فاز دوم پارک موزه باید ادامه یابد.

وی بابیان اینکه منابع اعتباری خوبی برای پارک موزه دفاع مقدس در نظر گرفته‌شده است گفت: دستگاه‌های اجرایی از منابع مالی پژوهشی می‌توانند برای حوزه دفاع مقدس و پارک موزه استان اعتبار تخصیص دهند.

نبیان خواستار همکاری و تعامل دستگاه‌های مختلف برای نمایش و معرفی دستاوردهای ارزش‌های دوران دفاع مقدس در پارک موزه شد و گفت: اگر اقدامات ارزشمند دفاع مقدس را در معرض دید مردم قرار ندهیم، موفق نخواهیم شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران به بازدید از مناطق زلزله‌زده کرمانشاه و بازدید از یادمان سرلشکر خلبان شهید شیرودی در این استان اشاره کرد و گفت: این نشان می‌دهد که مازندران در دوران دفاع مقدس تلاش‌ها و مجاهدت‌های بسیاری انجام داده است.

وی با عنوان اینکه مازندران در مسیر طریق الرضا (ع) واقع‌شده است، خواستار تکمیل پارک موزه دفاع مقدس شد و گفت: پارک موزه پس از تکمیل به شهرداری ساری واگذار می‌شود تا در حفظ و حراست آن اهتمام شود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

اخبار چالوس

اخبار ایران

اخبار مازندران

نماینده مجلس