pakan1

امروز : سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۸

میزبانی؛ وقتی دیگر

چالوس نیوز | سفر یکی از بهترین لحظات زندگی است و نوروز در فرهنگ ما همیشه با گردش و دید و بازدید، یکی از بهترین فرصت‌های استراحت، بعد از یک سال تلاش است.
میزبانی؛ وقتی دیگر
یکشنبه | ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۲۳:۴۷ |
کد خبر : ۱۸۴ |
یادداشت

🔻ایران با شکوه در نوروز ۹۸ با دغدغه بزرگ سیل در اقصی نقاط کشور مواجه شد که البته با تدبیر و همراهی هموطنان، این مهم و مشکل به نحو احسنت مدیریت شد.

🔻با حجم تبلیغات گسترده رسانه‌ها و به خصوص رسانه ملی در خصوص خطرات سیل، مردم خوب ایران با برنامه‌ریزی دقیق سفر، این فرصت طلایی را مدیریت کردند و مازندران همچون گذشته، افتخار میزبانی این عزیزان را داشت.

🔻اما امسال طبیعت به گونه‌ای دیگر حادثه‌ای از خود نشان داد و بازهم در بزنگاه نوروز، میهمانی ناخوانده برای مردم ایران فرستاد. دغدغه ویروس کرونا و تدبیر استاندار مازندران و همراهی خوب بهره‌برداران و سرمایه‌گذاران تاسیسات گردشگری که به خوبی می دانیم در شرایط اقتصادی ویژه‌ای قرار دارند و به شدت این موضوع، جریان مالی آنها را تحت تاثیر قرار خواهد داد، توانست تا استان را در ابتدای این اپیدمی، موفق و سربلند کند.

🔻اما نوروز و قصه شیرین سفر این بار دلگیری مردمان این سرزمین را به همراه خواهد داشت و میزبانی، که یکی از خصایص هر ایرانی به خصوص مازندرانی‌ها بود، به وقتی دیگر و به امید خدا خیلی نزدیک، موکول شد.

🔻مازندران، سرزمین تاریخ، فرهنگ و طبیعت سحرانگیز همیشه در این ایام میزبان تعداد بالایی از هموطنان بود که نه فقط در غرب مازندران، بلکه در جای جای استان اقامت داشتند و روزگار خوبی را سپری می‌کردند.

🔻ایمان داریم که به زودی و با یاری تک تک مردم این سرزمین و مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، از این مشکل عبور خواهیم کرد و میزبانی متفاوتی در خور و شأن مردم با فرهنگ ایران خواهیم داشت.

سیف‌الله فرزانه

مدیرکل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید