امروز : سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۰۱
شیوع گسترده ویروس کرونا در ایران و بازار داغ کلاهبردان

چالوس نیوز | شیادان و کلاهبردان از جمله افراد بی وجدانی و نامردی هستند که به قصد دستیابی به پول و سودهای کلان از هر روش و ابزار ممکن برای فریب و سرکیسه کردن مردم استفاده می کنند.
 واقعیت‌هایی درباره کرونا که باید بدانید

چالوس نیوز | در ماه مه سال ۱۹۹۷ (اردیبهشت ۱۳۷۶) علائمی در پسربچه سه ساله‎ای دیده شد که در ابتدا به سرماخوردگی عادی شباهت داشت. وقتی علائم بیماری‎اش - گلودرد، تب و سرفه - شش روز ادامه یافت، او را به بیمارستان ملکه الیزابت در هنگ کنگ بردند. سرفه‎هایش آنجا شدیدتر شد و نفس‌تنگی پیدا کرد. علیرغم مراقبت‌های جدی، پسربچه درگذشت.
میزبانی؛ وقتی دیگر

چالوس نیوز | سفر یکی از بهترین لحظات زندگی است و نوروز در فرهنگ ما همیشه با گردش و دید و بازدید، یکی از بهترین فرصت‌های استراحت، بعد از یک سال تلاش است.
 از پیش خرید خدمات فضاهای گردشگری جهت تا ارائه کوپن سفر به مردم بعد از اتمام بحران کرونا

چالوس نیوز | با وجود اینکه همه کارشناسان، ضمن سفارش های فراوان بر رعایت بهداشت عمومی و فردی برای مقابله با شیوع کروناویروس؛ بر لزومِ عدمِ ایجادِ نگرانی و مشوش کردنِ افکار عمومی توسط رسانه ها تاکید کرده اند و بارها به خبرنگاران و فعالین فضای مجازی از جمله ادمین های گروه ها و کانال های تلگرامی سفارش کرده اند که با انتشار مطالب تحریک آمیز، جوِ عمومی را برهم نزنند و همگان دست در دست هم دهند تا این بحران سپری شود.
فعلا شمال نيا

چالوس نیوز | هموطن عزيز من يك شماليم ، از ديرباز شهره ايم به مهمان نوازی ، سالهاست دربهای خانه دلمان بروی شما گشوده است ، سالهاست سفره هايمان چند بشقاب خالی هم دارد، شايد مهمان برسد!!
مردم؛ با هم مهربان باشیم و به یکدیگر احترام بگذاریم که ما فقط هم را داریم

چالوس نیوز | وقتی یک سال نحس دست از سر مردمی رنجدیده برنمی‌دارد و در آخرین پرده از نمایش منحوس خود، "مصائب این روزهای کرونایی" را روی صحنه برده است! سردرگمی دولت در پشت صحنه و دوگانگی رفتارها در تدارکات نیز این قصه را به کام مردم تلخ‌تر کرده است!
سخنی با استاندار مازندران

چالوس نیوز | چندروزی از ورود مهمان ناخوانده ( کرونا ویروس) به مازندران و غرب مازندران سپری شده بود که به ناگاه اعلام شد که استاندار محترم مازندران به غرب مازندران خواهند آمد ؛ و با حضور ایشان جلسات متعددی درشهرهای غرب تشکیل و اخرین منزلگاه این حضور شهرستان رامسر بوده و امید میرفت که باحضور مرد اول استان درغرب استان شاهد کاهش گسترش این ویروس باشیم ؛
قرنطینه خودخواسته، مسافرین ناخواسته‼

چالوس نیوز | روزهای غریبی را در حال تجربه هستیم. عمق فاجعه آنقدر تکان‌دهنده است که مسئولین کشوری و پایتخت‌نشینان گویی تنها بفکر جمع کردن فاجعه در حوزه خویش هستند و حتی توان اندیشیدن به یاری‌رسانی مردم منطقه غرب مازندران برایشان غریب است و به روایتی غیرممکن به نظر می‌رسد‼️
نسخه های کاغذی مجمع نمایندگان!?
تب مازندران بالا رفت

چالوس نیوز | در حالیکه تب کرونا در مازندران در حال بالا رفتن است سکوت عجیب و معنادار و گفتاردرمانی با کاغذ در قالب نامه به وزیر کشور از سوی مجمع نمایندگان استان مازندران این تب را داغ تر کرده است.
کرونا با تمام بدی‌هاش/ تلنگر خوبی بود برای یادآوری دوست‌داشتن‌ها…
وقتی کرونا آمد…

تا همین چند روز پیش، مثِ اکثر آدمای عادی روزگار، ۹ صبح، با لقمه‌ی نون و پنیرِ خورده و نخورده؛ دنبال یه لقمه نون و بوقلمون حلال، میزدم بیرون و به قولِ مادرم، _که خدا حافظش باشه مثِ تموم مادرای دنیا_ می‌گفت: خبرِتو نَیارَن؛ خبرنگاری هم مگه نون و آب میشه که خروس‌خون تا بوق سگ غیبت می‌زنه؟!