امروز : چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۷

نشست معاون سیاسی استاندار با فعالان سیاسی چالوس یا مخالفان احمدی لاشکی؟

چالوس نیوز - در خروجی کانال تلگرامی اطلاع رسانی فرماندار چالوس خبر نشست حسن نژاد معاون سیاسی .اجتماعی و امنیتی با جمعی از فعالان سیاسی ، اجتماعی ، فر هنگی شهرستان در سالن اجتماعات فرماندار شهرستان چالوس خبر داد که اکثر حاضرین از مخالفان سرسخت نماینده فعلی محسوب می شوند.
نشست معاون سیاسی استاندار با فعالان سیاسی چالوس یا مخالفان احمدی لاشکی؟
پنج شنبه | ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۰۱:۵۱ |
کد خبر : ۲۳۲ |
چالوس

قطعا معاون سیاسی و دفتر اداره کل سیاسی استانداری مازندران دعوت کننده این فعالین نبوده و فرمانداری چالوس عهده دارد این دعوت بوده که حضور این افراد سوالات زیادی را در ذهن ها پرورش می دهد که مهمترین آن این است چرا 98 درصد فعالین از مخالفین نماینده فعلی مجلس هستند.
این اقدام شاید به نوعی نشان دهنده این موضوع بود دعوت کننده جلسه که حتما شخص فرماندار نظر روی افراد نظر داشت سعی کرد از کسانی دعوت کند که مخالفان نماینده فعلی بوده تا جلسه را داغ نشان دهد.
اما از داستان این موضوع که اکثرا در جلسه مخالفان قاسم احمدی لاشکی بودند و در واقع می شود گفت نشست معاون سیاسی با طیف مخالف احمدی لاشکی بوده سوال اینجاست آیا از نزدیکان قاسم احمدی لاشکی هیچکدام فعالان سیاسی ، اجتماعی ، فر هنگی  شهرستان محسوب نمی شوند؟
سوالات دیگری از این نشست وجود دارد که فرماندار چالوس به عنوان دعوت کننده و میزبان جلسه پاسخ دهد شاید در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی بسیاری از مسایل در شهرستان مسیر خود را پیدا کند:
1-    نحوه انتخاب فعالان سیاسی ، اجتماعی ، فر هنگی شهرستان چالوس با کدام معیار و سنجش بوده است؟
2-    در انتخاب فعالان سیاسی ، اجتماعی ، فر هنگی چطور فقط یکی از افرادی که در محافل و جامعه صحبت از نامزدی وی در انتخابات مجلس پیش رو است دعوت شد آیا دیگر افرادی که پیش بینی حضور آنها در مجلس می شود از نگاه شما فعال نیستند؟
3-    دلیل انتخاب تعدادی از افراد از روستای محل تولد فرماندار چالوس چه بوده است؟ آیا فقط نزدیکان دورهمی فرماندار چالوس فعالان سیاسی ، اجتماعی ، فر هنگی شهرستان محسوب می شوند؟
4-    دلیل انتخاب افرادی از شهرستان های دیگر که فعالیت آنها در حال حاضر در شهرستان چالوس نیست بعنوان فعالان سیاسی ، اجتماعی ، فر هنگی شهرستان چالوس چه بوده است؟
5-    افراد زیادی در شهرستان چالوس حضور دارند که در همه عرصه های سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی از افراد فعال ، در صحنه و... محسوب می شوند که حتی از بسیاری از آنان بعنوان بزرگان شهر چالوس یاد می شوند چرا در این جلسه دعوت نبودند؟
6-    اعضای فعلی شورای اسلامی شهر چالوس و مرزن آباد که بعضی از آنها در حوزه اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی فعالیت های شایانی دارند چرا دعوت نشدند؟
امیدواریم پاسخی برای سوالات فوق پیدا شود اما واقعیت امر این است گردهمایی مخالفان احمدی لاشکی بعنوان فعالان سیاسی ، اجتماعی ، فر هنگی مناسب نبود و اینکه فرماندار بخواهد با دیدگاه و نظر شخصی خود کسی را فعال و غیر فعال تشخیص دهد نیز مناسب نیست و شاید هم منتقدان عملکرد فرماندار در چالوس از نگاه ایشان افراد غیر فعال محسوب می شوند.
و در پایان آقای حسن نژاد معاون سیاسی استاندار بعنوان مسئول سیاسی استان و برگزار کننده انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی باید مانع برگزاری چنین نشست هایی که مخالفان نماینده فعلی جمع می شوند و اهداف دیگری در آن دنبال می شوند باشید و اینکه اگر قرار است افرادی که قرار نامزد انتخابات پیش رو باشند یا در جلسه نباشند و یا همه باشند.
در پایان امیدواریم مسیر انتقام گیری افکار شخصی در چالوس پایان یابد.
ساسان شیخی / روزنامه نگار

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد