امروز : چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۵
اغلب کسانی که مجوز فروشگاه زنجیره ای گرفته اند اهلیت ندارند
احمدی لاشکی:

چالوس نیوز - نماینده مردم چالوس ،نوشهر و کلاردشت در مجلس گفت: متاسفانه اغلب کسانی که مجوز تاسیس فروشگاه های زنجیره ای را دریافت کرده اند، اهلیت لازم را ندارند و خارج از کشور هستند.
معرفی شریعتمداری برای وزارت کار طبق معیارهای سیاسی است نه کارآمدی
احمدی لاشکی مطرح کرد؛

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات تاکید کرد: درخواست ما از رئیس جمهور این است که در تعیین وزرا، شاخص هایی چون کارآمدی را ملاک قرار دهد نه آنکه صرفا بر اساس معیارهای سیاسی افراد را انتخاب کند.
استفساریه لغو ممنوعیت ماموریت تحصیلی فرزندان جانبازان
قاسم احمدی لاشکی خواستار شد:

وی ادامه داد: به طور مثال در برخی از جاها ما در قانون نام فرزندان جانبازان را نوشته ایم اما ذکری از پدران آنها نیاورده ایم. یا اینکه نام فرزندان آزادگان و ایثارگران را آورده ایم اما نامی از خودشان نیاورده ایم. اگرچه من معتقدم که برخی از دوستان در فراکسیون ایثارگران به دنبال طرحی هستند تا به صحن علنی مجلس بیاورند و بر اساس آن یک اتفاقی بیفتد تا اصلاحات را انجام بدهیم.
بخش آبخیزداری در غرب مازندران مورد توجه قرار گیرد
نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس:

احمدی خواستار تزریق اعتبارات در حوزه آبخیزداری شد و گفت: مناطق سیلخیز و حادثه خیز سیل در منطقه مشخص است و باید برای رفع مشکلات برنامه ریزی شود.
تامین بودجه خسارات سیل مازندران در انتظار مصوبه هیئت وزیران سياسي
نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت خبر داد:

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت گفت: باید هر چه سریعتر برای تکمیل پل تخریب شده در نوشهر پیمانکار مشخص تا تا فعالیت احداث و تکمیل آن آغاز شود.
رهایی نیروهای حق التدریسی از بلاتکلیفی
احمدی لاشکی خبر داد:

چالوس نیوز - نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تشریح وضعیت طرح تعیین تکلیف نیروهای حق التدریسی درباره نحوه استخدام آن‌ها در آموزش و پروش توضیح داد.
عوامل وقوع حوادث اخیر در کشور باید واکاوی شود
نماینده مجلس :‌

چالوس نیوز - نماینده مردم شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت : عوامل وقوع حوادث اخیر در کشور باید واکاوی شود و نباید از این موضوع به آسانی غفلت کرد.
پروازساری- تهران روزآمد شود
استاندارمازندران:

ساری-ایرنا-استاندارمازندران گفت که زیرساخت لازم برای انجام پرواز روزانه ساری- تهران در فرودگاه دشت ناز این استان فراهم است.