pakan1

امروز : دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۶
نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران تاکید کرد:

نمایش اقتدار مازندرانی ها در رزمایش کمک های مومنانه

چالوس نیوز | نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا استان مازندران گفت: در رزمایش کمک های مومنانه که در چندین مرحله در استان مازندران برگزار شد شاهد اقتدار مازندرانی ها در برگزاری این رزمایش بودیم.
 نمایش اقتدار مازندرانی ها در رزمایش کمک های مومنانه
پنج شنبه | ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۰:۰۲ |
کد خبر : ۲۹۷ |
مازندران

حجت الاسلام تسخیری با  گرامیداشت اولین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس و شهدای عزیز همراه آنها و چهلمین روز در گذشت شهادت شهید فخری زاده و همچنین یادبود علامه انقلابی و فیلسوف مجاهد حضرت آیت الله مصباح یزدی در مراسم کمک مومنانه شرکت عمران مسکن شمال در چالوس اظهار داشت: از مدیر محترم شرکت عمران مسکن شمال و مسئولین شهرستان چالوس بابت برگزاری چنین مراسمی نهایت تقدیر و تشکر را دارم.
وی ادامه داد: طرح شهید سلیمانی در ابعاد مختلف هر چه پنهان تر باشد بهتر است اما این برنامه نماد وحدت ، همدلی و نماد محبت و همدردی و همراهی با اقشار ضعیف جامعه است که بر اثر بیماری منحوس کرونا ضرباتی به آنها وارد کرده است.
حجت الاسلام تسخیری اذعان داشت: این برنامه با همت مدیریت این مرکز و کارکنان آن که خیرین را جمع می کنند تا کمک و یاری در برنامه کمک مومنانه داشته باشند.
نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران بیان داشت: در دنیا بسیاری از کشورها  که مدعی بودند امروز گرفتار هستند و در آمریکا میلیون ها نفر گرفتار فقر هستند و صف های طولانی برای گرفتن یک جیره غذایی تشکیل دادند  اما ملت غیرتمند ایران اسلامی ما با این افتخار که توفیق آن را دارند این کمک ها را به صورت مخفیانه به آنهایی که در این ماجرا آسیب دیدند و یا در فقر به سر می برند کمک کنند.
حجت الاسلام تسخیری اذعان داشت: آماری امروز مطالعه می کردم که 42 درصد مردم آمریکا به واکسن ساخته شده آمریکا اعتماد ندارند و این خیلی پیام دارد  اما ما می بینیم در کشور ما واکسنی تولید می شود که اولین نفراتی تست می شوند فرزندان مسئولینی هستند که اگر قرار است اتفاقی  رخ دهد برای آنها بیافتد اما در بعضی از کشورها برای اینکه بخواهند مردم را بکاشنند به سمت واکسن زمان زدن واکسن نه سوزنی دیده می شد و نه تستی انجام می دادند و مردم خود را فریب می دادند اما مسئولین کشور ما در کنار مردم قرار گرفتند تا مردم این دوره را سپری کنند.
وی گفت: امروز امنیت ما در دنیا در حالی که اطراف ما پر از آتش است زبان زد است اما آمریکایی هایی که مدعی هستند می خواهیم امنیت را برای منطقه بیاوریم امروز امنیت را برای کاخ سفید و سیاه خود نمی توانند بیاورند و تمام ایالت های آمریکا برای امنیت و مراسم تحلیف رئیس جمهور خود در آماده باش هستند.
نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران بیان داشت: شهید سلیمانی برای ما امنیت آورد و شهید فخری زاده ها برای ما تولید علم و دانش کردند و همت مردم نشان دهنده عزت و افتخار ملت ما است.
وی تصریح کرد: در استان مازندران در رزمایش کمک های مومنانه میلیاردها تومان توسط مردم به صورت نقدی و غیر نقدی کمک شد و امروز در این محفل شاهد ان هستیم که مدیریت و کارکنان شرکت عمران و مسکن شمال هزار بسته معیشتی تهیه کردند تا در بین نیازمندان این شهرستان توزیع کنند که جای قدردانی دارد.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید