pakan1

امروز : شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۲۴
عباس زارع خبر داد:

فراخوان جشنواره مجازی باهم در خانه منتشر شد

چالوس نیوز | مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران گفت: فراخوان جشنواره مجازی (باهم در خانه) با محتوای مبارزه با ویروس کرونا در استان مازندران منتشر شد.
فراخوان جشنواره مجازی باهم در خانه منتشر شد
جمعه | ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۱۲:۵۸ |
کد خبر : ۲۱۴ |
مازندران

عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، با اعلام خبر فوق افزود: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با استفاده از ظرفیت اهالی فرهنگ و هنر و رسانه مازندران، با هدف تولید محتوا پیرامون موضوع مقابله با کرونا با تمرکز بر آگاهی بخشی مؤثر و  ایجاد شور و نشاط اجتماعی در جامعه ، اقدام به انتشار فراخوان جشنواره مجازی فرهنگی و هنری " در خانه می مانیم " می نماید.
 وی گفت: موضوعات مسابقه به این ترتیب است: ۱- مشارکت جمعی در راستای مبارزه با کرونا ۲- ترویج فرهنگ در خانه ماندن در راستای مبارزه با کرونا  ۳- تقدیر از کادر پزشکی، درمانی و خدماتی در راستای مبارزه با کرونا.
 عباس زارع با مهم خواندن اتحاد همگانی در مبارزه با کرونا، برگزاری این مسابقه را فرصتی برای استفاده از ایده های مردمی دانست، وی تصریح کرد: محورهای مسابقه نیز عبارتند از:  تولید محتوای هنرهای ادبی در قالب کوتاه نوشت ها، داستان کوتاه و شعر کوتاه. در بخش تولید محتوای هنری نیز با زیرمجموعه های طراحی پوستر ، ارائه مونولوگ و  استندآپ کمدی خواهیم بود. همچنین در بخش تولید محتوای تصویری با موضوعات موشن گرافیگ و تیزر ودر بخش تولید محتوای رسانه نیز با موضوعات گزارش خبری و  یادداشت تحلیلی در خدمت هم استای‌های عزیز خواهیم بود.
 وی افزود: علاقمندان جهت شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را تا تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ از طریق واتس اپ به شماره ۰۹۱۱۹۵۷۶۷۹۱ ارسال نمایند، بدیهی است به برگزیدگان این جشنواره جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید