امروز : سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۰۵
شهردار نوشهر خبر داد:

ویزیت مجازی پزشکان در چالوس و نوشهر

چالوس نیوز | شهردار نوشهر گفت: با همکاری تعدادی از پزشکان عمومی و متخصص شهرستانهای نوشهر و چالوس طرح ویزیت مجازی شهروندان به صورت رایگان اجرایی می شود.
ویزیت مجازی پزشکان در چالوس و نوشهر
جمعه | ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۵ |
کد خبر : ۲۰۶ |
مازندران

علی امانی اظهار داشت: این طرح در راستای ضرورت ماندن شهروندان در منزل اجرا می شود و تا کنون 8 پزشک عمومی و متخصص از این طرح استقبال کردند.

وی ادامه داد: با توجه به بحران موجود حاکم در کشور و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و قرنطینه شهرها و تشویق عدم خروج شهروندان از منازل بعنوان امن ترین مکان ، و نیاز احتمالی آنها جهت مراجعه پزشک در صورت بیماری ناشی از ویروس کرونا و چه بیماری های دیگر طرح ویزیت مجازی به صورت رایگان برای شهروندان اجرا می شود.

امکانی تصریح کرد: شهروندان با نصب اپلیکیشن مخصوص در موبایل خود می توانند با انتخاب پزشک مشکلات خود را اعلام و پزشک به صورت آن لاین و یا با مرور زمان کمتر از 10 ساعت پاسخ می دهد و در صورت صدور نسخه مشاوره می دهد.

وی گفت: در صورت استقبال پزشکان اسامی آنها نیز به این اپلیکشین اضافه می شود و خدمات مجازی پزشکان در این اپلیکیشن به مدت یکماه کاملا رایگاه خواهد بود و بعد از آن شرایط مالی در اپلیکیشن از سوی شرکت ارایه دهنده اعلام می شود.

امانی تصریح کرد: تمام هزینه های ارتباطی شرکت ارایه دهنده خدمات در مدت یکماه را شهرداری پرداخت می کند تا شهروندان چالوس و نوشهری هیچ هزینه ای بابت ویزیت مجازی با پزشکان پرداخت نکنند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید