امروز : چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۵
 900 ناجی غریق در سواحل مازندران فعالیت می کنند
معاون استاندار مازندران:

چالوس نیوز - معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران گفت: به منظور کاهش آمار غریق و مراقبت از شناگاههای غیررسمی 900 ناجی غریق در سواحل استان مازندران فعالیت می کنند
چهار هزار سیل زده مازندران به خانه هایشان برگشتند
معاون عمرانی استاندار مازندران:

چالوس نیوز - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران گفت که تاکنون کار ترمیم و بازسازی چهار هزار واحد مسکونی خسارت دیده از سیل در استان پایان یافته و خانواده های مالک به خانه هایشان بازگشته اند.
انشعابات غيرمجاز به ضرر مشتركان قانوني برق تمام می‌شود
مدیرعامل توزیع برق غرب مازندران:

چالوس نیوز - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران با تأکید بر اینکه استفاده‌کنندگان از برق‌های غیرمجاز به دستگاه قضا معرفی خواهند شد، گفت: كاهش تعداد انشعابات غيرمجاز در جلوگیری از هدر رفت انرژي و خسارات ناشي از آن بسيار مؤثر است و در ضمن مي‌توان از هزينه‌هاي صرفه جويي شده براي اجراي برنامه‌هاي توسعه و بهینه سازی شبکه استفاده كرد.
 افتتاح جاده سلامت منطقه جنگلی کلاردشت
مدیرعامل شرکت تعاونی عمران کلاردشت خبر داد:

چالوس نیوز - مدیرعامل شرکت تعاونی عمران کلاردشت گفت: عملیات اجرایی طرح گردشگری جاده سلامت در عرصه جنگلی روستای کلنو طی آیینی با حضور استاندار و جمعی از مسئولان استانی و محلی در کلاردشت به بهره برداری رسید.
 نظارت فرماندار بر پروژه چهار خطه کردن دزدبن-مرزن آباد بیشتر شود
استاندار مازندران:

چالوس نیوز - استاندار مازندران گفت: نیاز است نظارت فرماندار بر پروژه چهار خطه کردن دزدبن به مرزن بیشتر شود و کم کاری پیمانکار را به استانداری گزارش دهد.
 خبرهای امید بخش در جامعه باید گسترش پیدا کند
مدیرکل صداوسیمای مازندران:

چالوس نیوز - مدیرکل صدا و سیمای مازندران گفت: خبرهای امید بخش در جامعه باید گسترش پیدا کند و نشاط، امید آفرینی و سرزندگی در جامعه افزایش یابد.
 خبرنگار باید محبوب مردم باشد
معاون خبر صدا و سیمای مازندران:

چالوس نیوز - معاون خبر صدا و سیمای مازندران گفت: خبرنگار باید محبوب باشد نه بدان معنا که مورد محبوبیت مسئول یا جریان خاصی باشد بلکه محبوب مردم باشد.
 مراسم روز خبرنگار ویژه اعضای خانه مطبوعات برگزار می شود
سخنگوی خانه مطبوعات استان مازندران:

چالوس نیوز - سخنگوی خانه مطبوعات استان مازندران گفت: بر اساس مصوبه هیات مدیره خانه مطبوعات در اولین جلسه سال 98 این خانه همزمان با 17 مرداد مراسم روز خبرنگار ویژه اعضای خانه در یکی از شهرستانهای آمل یا بابل برگزار می کند.
دریای خزر از یکشنبه تا چهارشنبه برای شنا مناسب نیست

چالوس نیوز - هواشناسی مازندران با انشار اخطاریه اعلام کرد که در هفته جاری تا روز چهارشنبه به علت نا مساعد بودن شرایط جوی ، دریای خزر برای تمامی فعالیت های دریایی از جمله شنا مناسب نیست.
ساخت اسکله های دریایی گردشگری در مازندران
استاندار مازندران خبر داد:

چالوس نیوز - استاندار مازندران از ساخت اسکله های دریایی گردشگری در این استان خبرداد و گفت: سه متقاضی برای سرمایه گذاری در حوزه گردشگری دریایی این خطه شمال کشور اعلام آمادگی کردند که پس از بررسی برای جذب این سرمایه گذاران تصمیم گیری می شود. ‎